1,500.00 ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

İkinci El – Spot -Antika Eşya Merkezi

Çankaya’dan Ankara’nın her yerine hizmet veren Ankara Spot Eşya İkinci el eşya, mobilya, yatakodası takımı, bozdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, her türlü beyaz eşya, koltuk takımı, oturma grubu, yemek odası, yatak odası takımları, lcd tv, notebook vb her türlü eski eşyalarınızı değerlendirmenizi sağlıyor.

İstisnasın Ankara’nın her yerine gidiyoruz. Bir telefon etmeniz yeterlidir. Gelir eşyalarınızı yerinde görür fiyatlandırır, nakit olarak ödemesini yapar, ikinci el eşyalarınız evinizden alır, sizi hiç zahmete sokmayız. Bizi aramanız sizin avantajınızadır.

Sincan ikinci el eşya, Mamak ikinci el eşya, Keçiören ikinci el eşya, Demetevler ikinci el eşya, Yenimahalle ikinci el eşya, Balgat ikinci el eşya, Dikmen ikinci el eşya, Çankaya ikinci el eşya, Eryaman ikinci el eşya, Etimesgut ikinci el eşya, Pursaklar ikinci el eşya ve Ankaranın her yerinden ikinci el eşya ikinci el mobilya, eski eşyalarınızı alıyoruz ve satıyoruz.

Alır veya satarken bizi mutlaka arayın karlı çıkın.

İkinci El Eşya

2. El Eşya Alım Merkezi

İkinci el eşyalarınızı bizimle değerlendirin. Her ne sebeple olursa olsun satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı değerinden satmak istiyorsanız bize telefon ediniz. Gelelim görelim fiyatlandıralım nakit olarak ödemesini yapalım eski eşyalarınızı siz elinizi sürmeden evinizden alalım.

 

Her Türlü 2. El Eşya

Bu da satılır mı diye düşünmeyin…

2. el yemek odası, yatak odası, salon takımı, koltuk takımı, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaık makinası, mobilya, beyaz eşya, fırın, ocak, notebook, plazma tv, lcd tv vb her türlü eski eşyanızı alıyoruz.

Sizin işinize yaramayan eski eşyanız sizin umduğunuzdan daha değerli olabilir. İkinci el eşyalarınızın değerini bırakın biz belirleyelim. Siz sadece telefon ile bizi arayarak adresinizi bildirin.


0

0

0

0
Watsapdan fotoğraflar göndererek mobilyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz