Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

Çankaya İkinci El Eşya Alanlar olarak çankaya ilçesinde bulunan ikinci el eşyalarınızın satışına bizlerden öneri almadan karar vermeyin. Eski ,yeni tüm 2. el eşyalarınızı piyasa şartlarına göre yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Eşyalarınızın ödemelerini teslimat anında nakit olarak yapıyoruz.

Ikinci el eşya foto gönderfirmamız ofis spot, uzun seneler ankara il sınırlarında, ikinci el eşya alanlar olarak başarıyla hizmet vermektedir. Kullanılmış yada kullanılmamış, farketmez, her nevi eski eşyanız için bizden öneri alabilirsiniz.

Ikinci el eşya için yüksek fiyat

Ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere (0 532 567 81 39) gönderin. Eşyalarınızın değeri uzman ekibimiz tarafından tespit edilsin. Piyasa şartlarına nazaran en yüksek öneri hazırlanıp, direk olarak size gönderilsin.

Teklifimizi kabul ederseniz, çankaya ilçesindeki servisimiz en kısa müddette sizinle rabıtaya geçecektir. Eşyalarınız sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinizden teslim alınır. Ana etkinlik mevzusu ikinci el eşya alım satım olan firmamızda, müşteri memnuniyeti esastır.

 

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

Ikinci el eşya alım satım
Ofisspot spot uzun yıllar ankara ikinci el eşya alım satım sektöründe hizmet vermektedir. Uzun yıllar birlikte çalışan uzman bir kadroya sahibiz. Firmamız sektöründe biroldukça yeniliğe imza atmıştır. öneri almak için, eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını telefon numaralarımza göndermeniz yeterlidir. 2. El eşyalarınız için, piyasa şartları göz önünde bulundurularak, en yüksek fiyat teklifi gönderilecektir

 

Her tür ikinci el eşya alıyoruz

çankaya ikinci el eşya alanlar olarak, kullanılmış, eski yada yeni her türlü ikinci el eşyanızı satın almaktayız. Beyaz eşyalar (çamaşır, buzdolabı, bulaşık makinesi vb.), büro malzemeleri, koltuk ekiplerı, yatak odası ekiplerı, yemek takımları ve benzeri bütün eşyalarınız için uygun çözümlerimiz olacaktır.

Eşyalarınızı bulundukları adreste görerek de teklifimizi hazırlayabiliriz.. Topyekün veya parça birtakımnda eski eşyalarınız için öneri isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp uygulaması üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

öneri hazırlama süreci: eşyalarınızın fotoğrafları bizlere ulaştıktan sonra, uzman personelimiz eşyalarınızın piyasa değerini belirler. En kısa müddette teklif hazırlanır ve direk olarak size iletilir. çankaya ikinci el eşya alanlar olarak piyasa şartlarına bakılırsa en yüksek fiyat teklifi yapılacaktır.

Fiyat teklifleri sadece sizinle paylaşılır, başka firmalara veya şahıslara gönderilmez.

 

Ikinci el eşyalarınız adresinizden teslim alınır

Bölgenize en yakın servisimiz sizinle bağlantıya geçer, belirlediğiniz gün ve saatte eşyalarınız bulunduğu adresten teslim alınır. Derhal derhal ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmetimiz vardır.

Spot yada ikinci el eşya alacaksanız
Isterseniz, spot eşya mağazamızda bulunan ürünlerin fotoğraflarını sizlere gönderebiliriz. Satın almayı organize ettiğinüz eşya grubu hakkındaki bize bilgi verebilirseniz, sizin için en müsait çözümü bulabiliriz.

Satın alma periyodu nasıl çalışır
Bizlerden öneri almadan ikinci el eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Uzman kadrosuyla Ofis spot, eşyalarınız için en müsait teklifi yollayacaktır.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *