İkinci El Eşya

 

Firmamız OFİSSPOT, İşyerleriniz de ve evlerinizde ihtiyaç fazlası durumda olan her türlü ofis ve ev eşyalarınızı farklı bir anlayış ve memnuniyeti ön planda tutan bir yaklaşımla değerlendirmeyi ve ekonomiye kazandırmayı ilke edinmiştir. Diğer bir ifade ile kullanılmış ikinci el eşya alım ve satımında, eşyalarınız uzman eksperlerimizce gerçek değerinde fiyatlandırılarak ekonomiye yeniden kazandırılır.

Ofis  ve ev eşyalarınız, ofis ya da iş yerinizden kendi araçlarımız ve uzman ekiplerimizle  teslim alınmakta ve siparişleriniz iş yeri  ve evlerinize teslimi ve kurulumu uzman ekiplerimizle yerine getirilmektedir. ( Ankara il merkezinde olup belli değerin üzerindeki ürünlerinizin nakliye ve kurulumunda ilave ücret talep edilmemektedir.)

Bu yaklaşımla firmamız gerek satıcı durumunda gerekse alıcı durumunda olan müşterilerini nakliye, taşıma ekibi ve kurulum külfetlerinden kurtarıcı anlayışı sergilemektedir.

Firmamız, ayrıca piyasada kabul görmüş markalı ürünleri, harcıalem diye tabir edilen ürünlere göre daha uygun fiyatlara temin ve teslim eden bir firma anlayışını ortaya koymaktadır.

Takdir edileceği üzere, kullanım dışı kalmış ve atıl halde bekleyen ikinci el eşyalar hem eşya sahibi açısından hem de ülke açısından ciddi bir ekonomik kayıptır. İşte bu atıl haldeki kaybı ekonomiye en elverişli şekilde kazandırmada firmamız, müşterileri için her türlü özveriyi ortaya koymaktadır.

 Ürün çeşitlerimiz; her türlü ofis ve ev eşyaları ile aksesuarlarından oluşmaktadır. Uzun soluklu olarak geleceğe bakan OFİSSPOT, sürekli gelişim için hep daha iyisi için gayret ortaya koymakta ve bu anlamda dürüstlük ve güven zemininde müşterileri ile samimi iletişime daima önem vermektedir.
Kaliteli hizmet sunarak sektöründe lider olmayı hedefleyen OFİSSPOT bu konuda hem yatırım hem de ürün çeşitliliği olarak üzerine düşenleri yapmaya azami gayret göstermektedir.
Sizde eğer dilerseniz firmamızın ilkeleri anlayışıyla bize destek verebilirsiniz yapmanız gerek gereksinimleriniz belirleyip bize 0312 482 14 72 sabit hatan yada 0532 567 81 39 cep numaralarından ulaşıp watsAAp ; dan resimleri atıp ücretsiz ekspertizlik den yararlanabilirsiniz size en kısa zamanda dönüş yapıp satmak istediğiniz veya almak istediğiniz 2. el eşyaları fiyatlandırıp size uygun bir zamanda 2. el eşyalarınızı teslim eder yada yerinizden alabiliriz .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir