Ofis mobilyaları

Ofis mobilyaları Her türlü büro ve ofis mobilyalarını en kaliteli ve uygun bir şekilde çözmenin en ideal yolu ikinci el büro mobilyaları alım satım merkezi olan OFİSSPOT büro mobilyalarıdır.

Günümüz koşularında ofisinizi kurmak için fazla maliyetler ödemeden sadece sitemizi takip ederek size uygun zevkinize uygun bir ofis mobilyası seçme imkanı sağlıyoruz.

Ofis MobilyalarıOfis Mobilyaları

Ürünleri  google adwords reklam aracılığıyla ofislerini kapatan küçülmeye giden kobiler den  sağlıyoruz . mağazamıza gelen ürünlerin varsa hasarlarını giderip temizliğini yapıp siz tüketicilerimize sunuyoruz.

Mmobilya dışında ofislerde kullanılan bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi , santral , zebra perde vs… gibi ürünlerde mevcut oluyor bunun yanı sıra okul malzemeleri sanayi tipi mutfak ve ev mobilyalarıda mevcuttur.

Mağzaya Bakmak için tıklayınız

Siz tüketicilerimize uzman ekibimizle nakliye taşıma ve kurulum hizmeti ikinci el eşya ofis mobilyaları spot ürünler de vermekteyiz, şehir dışındaki müşterilerimiz için satın aldıkları ürünleri zarar görmeyecek şekilde ambalajlanıp, kargoya teslim ediyoruz , anlaşmalı kargo ambar şirketleriyle maliyeti düşük gönderiyoruz  kolay bir şekilde ofis ve ev kurmanın en kolay yolu OFİSSPOT mobilyadan geçmektedir , güncel resimlerimizi facebook ve ınstagram sayfamızdan da ekleyip takip edebilirsiniz. Mağazamız Ankara’nın her yerinden ulaşımı rahat bir konumdadır ama eğer siz isterseniz müşteri memnuniyeti bakımından servisimiz mümkündür aldığınız ürünlerde herhangi bir problem yaşadığınızda sorunu çözmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sorunlu ürünlerde sizlere yeni bir ürünle değiştirmek yada paranızı iade ediyoruz.

Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve aradığınız özellikte ürünlere ulaşmanızdır OFİSSPOT ikinci el büro ve ev mobilyaları 2013 den itibaren hizmetinizdedir. Hedefimiz dürüst sizlere güvenilir etkin hızlı iki taraflı memnuniyetle ürün yelpazesini genişleterek daha çok tüketiciye ulaşmak ve her müşterimizi memnun ederek daha çok müşteriye ulaşabilmek ve büyümektir .

Anahtar Kelimelerimiz:

Ankara İkinci el eşya,

İkinci El eşya alım satım,

Çankaya ikinci el eşya alım satım,

Ostim ikinci el eşya,

2. el ofis eşyaları

Spot eşya

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir